LCR2512-R250FT
Venkel
型号:
LCR2512-R250FT
品牌:
Venkel
封装:
2512
描述:
RES 250M OHM 1% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 250 mOhms
Series LCR
Power (Watts) 2W