首页 / 白色LED照明 / LCW JNSH.EC-BRBU-5U8X-1-20-R18-SRE-LM
minImg
LCW JNSH.EC-BRBU-5U8X-1-20-R18-SRE-LM
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
LED DURIS E3 WHITE SMD
用户指南
Viewing Angle 110°
Color White
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 20mA
Current - Max 30mA
Lumens/Watt @ Current - Test 131 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
Thermal Resistance of Package 125°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMD
Series DURIS® E 3
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.05V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 8lm (Typ)