首页 / 白色LED照明 / LCW W5SN-KXLX-4U9X-0-700-R18-Z
minImg
LCW W5SN-KXLX-4U9X-0-700-R18-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LCW W5SN-KXLX-4U9X-0-700-R18-Z
封装:
2-SMD
描述:
LED PLAT DRAGON WARM WHITE 2SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 700mA
Current - Max 1A
Lumens/Watt @ Current - Test 40 lm/W
Size / Dimension 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Thermal Resistance of Package 11°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-SMD
Series Platinum DRAGON
Package / Case 2-SMD, Gull Wing Exposed Pad
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.6V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 101lm (71lm ~ 130lm)