LCW15US03
XP Power
型号:
LCW15US03
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 9.9W
库存 : 68
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 73%
Mfr XP Power
Features Adjustable Output, Remote On/Off
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Industrial
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, EN, UKCA, UL
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.07" L x 2.17" W x 0.98" H (78.0mm x 55.0mm x 25.0mm)
Number of Outputs 1
Series LCW15 (15W)
Current - Output 1 3 A
Power (Watts) 9.9W