ams-OSRAM USA INC.
型号:
LCY TWTG-AXAY-5F-1-20-R33-ZX-SF
封装:
2-PLCC
批次:
-
描述:
LED
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 110° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 1310mcd |
| Height (Max) | 2.10mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 2-PLCC |
| Series | TOPLED |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 2-PLCC |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.05V |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Size | 2.40mm Dia |