Amphenol ICC (FCI)
型号:
LD09S24A4GV00LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SLDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.349
$1.349
10
$1.1761
$11.761
25
$1.12632
$28.158
40
$1.101288
$44.05152
90
$1.051232
$94.61088
270
$0.951092
$256.79484
450
$0.876004
$394.2018
990
$0.750852
$743.34348
2430
$0.700796
$1702.93428
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Thermoplastic |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin-Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 5A per Contact |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Board Lock |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | - |
| Series | LD |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | LD09S24 |