LD15P24A4GV00LF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
LD15P24A4GV00LF
描述:
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
库存 : 2052
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Thermoplastic
Shell Material, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 5A per Contact
Contact Finish Gold
Contact Type Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Contact Material Copper Alloy
Features Board Lock, Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C