LDA150W-30-SNY
Cosel USA, Inc.
型号:
LDA150W-30-SNY
描述:
AC/DC CONVERTER 30V 150W
用户指南
Product Status Obsolete
Efficiency 85%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Approval Agency cCSAus, CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 30V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.92" L x 3.35" W x 1.85" H (252.0mm x 85.0mm x 47.0mm)
Number of Outputs 1
Series LDA (150W)
Current - Output 1 5 A
Power (Watts) 150W