LDA30F-24-S
Cosel USA, Inc.
型号:
LDA30F-24-S
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 31W
用户指南
Product Status Obsolete
Efficiency 79%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency cCSAus, CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.24" L x 2.17" W x 1.02" H (133.0mm x 55.0mm x 26.0mm)
Number of Outputs 1
Series LDA (30W)
Current - Output 1 1.3 A
Power (Watts) 31W