LDK130M33R
STMicroelectronics
型号:
LDK130M33R
封装:
SOT-23-5
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
库存 : 4930
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Quiescent (Iq) 60 µA
PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Voltage - Input (Max) 5.5V
Output Type Fixed
Current - Output 300mA
Number of Regulators 1
Output Configuration Positive
Current - Supply (Max) 120 µA
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-5
Series Automotive, AEC-Q100
Control Features Enable
Package / Case SC-74A, SOT-753
Protection Features Over Current, Over Temperature
Mfr STMicroelectronics
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.3V
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 300mA