LDN120-12
Bel Power Solutions
型号:
LDN120-12
描述:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 4.33" L x 1.57" W x 4.53" H (110.0mm x 40.0mm x 115.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 7A
Number of Outputs 1
Series LDN120 (120W)
AC Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Power (Watts) 120W
Efficiency 84%