LDN240-12
Bel Power Solutions
型号:
LDN240-12
描述:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 240W
库存 : 43
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 4.61" L x 2.48" W x 5.51" H (117.0mm x 63.0mm x 140.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 16A
Number of Outputs 1
Series LDN240 (240W)
AC Voltage - Input 90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC
Power (Watts) 240W
Efficiency 84%