LDT960-24
Bel Power Solutions
型号:
LDT960-24
描述:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
库存 : 6
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 5.41" L x 3.15" W x 5.00" H (137.5mm x 80.0mm x 127.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 40A
Number of Outputs 1
Series LDT960 (960W)
AC Voltage - Input 340 ~ 550 VAC (3 Phase)
Power (Watts) 960W
Efficiency 90.5%