首页 / 彩色LED照明 / LE B Q9WN-4U2V-24-0-700-R18-Z
minImg
LE B Q9WN-4U2V-24-0-700-R18-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LE B Q9WN-4U2V-24-0-700-R18-Z
封装:
2-SMD
描述:
LED OSRAM OSTAR BLUE 460NM 2SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color Blue
Height - Seated (Max) 0.054" (1.36mm)
Current - Test 700mA
Current - Max 1A
Lumens/Watt @ Current - Test -
Size / Dimension 0.154" L x 0.144" W (3.90mm x 3.65mm)
Thermal Resistance of Package 15°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Wavelength 460nm (Typ)
Supplier Device Package 2-SMD
Luminous Flux @ Current/Temperature -
Series OSRAM OSTAR
Temperature - Test 25°C
Package / Case 1616 (4040 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.45V