LEA150F-30-R
Cosel USA, Inc.
型号:
LEA150F-30-R
描述:
AC/DC CONVERTER 30V 150W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 30V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Series LEA (150W)
Current - Output 1 5 A
Power (Watts) 150W
Type Open Frame
Efficiency 87%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Remote On/Off, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC