LEDWS50L11-XQ
Banner Engineering Corporation
型号:
LEDWS50L11-XQ
描述:
VISION SYS SPOT LIGHT 50MM WHT
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Inner Diameter -
Color White
Product Status Active
Width - Emitting Surface -
Weight -
Outer Diameter 1.970" (50.04mm) Dia