LFA300F-12-R2TY
Cosel USA, Inc.
型号:
LFA300F-12-R2TY
描述:
AC/DC CONVERTER 12V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series LFA (300W)
Current - Output 1 17 A
Type Open Frame
Efficiency 83%
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC