LFA75F-15-CJ1
Cosel USA, Inc.
型号:
LFA75F-15-CJ1
描述:
AC/DC CONVERTER 15V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.91" L x 1.97" W x 1.32" H (150.1mm x 50.0mm x 33.5mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series LFA (75W)
Current - Output 1 5 A
Type Open Frame
Efficiency 83%
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC