LG T67K-H2K1-24-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LG T67K-H2K1-24-Z
描述:
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 570nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Green
Current - Test 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 6.28mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Active
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.8V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 572nm
Base Product Number LGT67K
Lens Size 2.40mm Dia