LGA150A-12-C
Cosel USA, Inc.
型号:
LGA150A-12-C
描述:
AC/DC CONVERTER 12V
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.30" L x 2.95" W x 1.54" H (160.0mm x 74.9mm x 39.1mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series LGA (150W)
Current - Output 1 12.5 A
Type Open Frame
Efficiency 84.5%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 132 VAC