Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.4465
$19.4465
10
$18.4737
$184.737
50
$15.55701
$777.8505
100
$14.58478
$1458.478
500
$12.931818
$6465.909
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.14 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.0602 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Bulk |