Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.619
$7.619
10
$6.7716
$67.716
50
$5.92477
$296.2385
100
$5.4169
$541.69
500
$4.655152
$2327.576
1000
$4.316591
$4316.591
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 870 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGR |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.2441 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 180 µF |
| Package | Bulk |