Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.6955
$3.6955
10
$2.98585
$29.8585
50
$2.60604
$130.302
100
$2.280285
$228.0285
500
$1.73736
$868.68
1000
$1.52018
$1520.18
2500
$1.465888
$3664.72
5000
$1.411596
$7057.98
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 180 V |
| Size / Dimension | 0.787" Dia (20.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.2 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGU |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.8 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |