Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.795
$5.795
10
$5.2117
$52.117
50
$4.51649
$225.8245
100
$3.937465
$393.7465
500
$3.242635
$1621.3175
1000
$3.011016
$3011.016
2500
$2.953113
$7382.7825
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.31 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGW |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.8733 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 150 µF |
| Package | Bulk |