Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7025
$4.7025
10
$3.7924
$37.924
50
$3.26135
$163.0675
100
$2.95792
$295.792
500
$2.199516
$1099.758
1000
$2.04782
$2047.82
2500
$1.971972
$4929.93
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGY |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.45 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 18000 µF |
| Package | Bulk |