Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.42
$3.42
10
$2.7645
$27.645
50
$2.41224
$120.612
100
$2.110805
$211.0805
500
$1.608198
$804.099
1000
$1.407178
$1407.178
2500
$1.356923
$3392.3075
5000
$1.306668
$6533.34
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.5 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGY |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.725 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 1500 µF |
| Package | Bulk |