Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.743
$3.743
10
$3.02955
$30.2955
50
$2.64423
$132.2115
100
$2.313725
$231.3725
500
$1.762858
$881.429
1000
$1.542496
$1542.496
2500
$1.487415
$3718.5375
5000
$1.432324
$7161.62
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.6 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGY |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.84 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 1800 µF |
| Package | Bulk |