Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.0375
$4.0375
10
$3.2585
$32.585
50
$2.80269
$140.1345
100
$2.54201
$254.201
500
$1.890196
$945.098
1000
$1.759837
$1759.837
2500
$1.694648
$4236.62
5000
$1.662063
$8310.315
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGY |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.3 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 5600 µF |
| Package | Bulk |