Laird-Signal Integrity Products
型号:
LI0603G121R-10
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1235
$0.1235
10
$0.10355
$1.0355
25
$0.08056
$2.014
50
$0.06669
$3.3345
100
$0.05757
$5.757
250
$0.046056
$11.514
500
$0.041458
$20.729
1000
$0.034542
$34.542
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 200mOhm |
| Impedance @ Frequency | 120 Ohms @ 100 MHz |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 0603 |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 1A |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Filter Type | Power, Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |