首页 / 垫,片 / LI98-150-150-0.15
minImg
LI98-150-150-0.15
t-Global Technology
型号:
LI98-150-150-0.15
描述:
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH WHT
库存 : 17
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color White
Backing, Carrier Fiberglass
Material Acrylic Elastomer
Outline 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity 0.9W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0060" (0.152mm)