LKS1V682MESZ
Nichicon
型号:
LKS1V682MESZ
描述:
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
库存 : 151
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications Audio
Height - Seated (Max) 1.575" (40.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type Through Hole
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Nichicon
Capacitance 6800 µF