Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.1585
$5.1585
10
$4.64265
$46.4265
50
$4.02382
$201.191
100
$3.50797
$350.797
500
$2.888893
$1444.4465
1000
$2.682553
$2682.553
2500
$2.630968
$6577.42
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.28 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LLG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.42 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |