Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.773
$10.773
10
$9.5798
$95.798
50
$8.38261
$419.1305
100
$7.664125
$766.4125
500
$6.586331
$3293.1655
1000
$6.107332
$6107.332
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.32 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LLG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.3176 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |