Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.249
$3.249
10
$2.6277
$26.277
50
$2.29311
$114.6555
100
$2.0064
$200.64
500
$1.528702
$764.351
1000
$1.33761
$1337.61
2500
$1.289834
$3224.585
5000
$1.242068
$6210.34
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.56 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LLS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.944 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 6800 µF |
| Package | Bulk |