Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.705
$3.705
10
$2.98775
$29.8775
50
$2.56956
$128.478
100
$2.330445
$233.0445
500
$1.732914
$866.457
1000
$1.613414
$1613.414
2500
$1.553649
$3884.1225
5000
$1.523781
$7618.905
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.53 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LLS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.9095 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 2200 µF |
| Package | Bulk |