Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.9875
$4.9875
10
$4.4897
$44.897
50
$3.8912
$194.56
100
$3.39226
$339.226
500
$2.793627
$1396.8135
1000
$2.59408
$2594.08
2500
$2.544195
$6360.4875
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.8 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LLS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 5.52 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 15000 µF |
| Package | Bulk |