LLSTR-450
API Delevan Inc.
型号:
LLSTR-450
描述:
FIXED IND 450UH 550MA 850MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 280mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.290" (7.37mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 550 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 850mOhm Max
Series LLSTR
Inductance 450 µH
Type Toroidal
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1.7MHz