Texas Instruments
型号:
LM101 MDR
封装:
Die
批次:
-
描述:
SPACE-GRADE, SINGLE, 40-V, 250-K
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Push-Pull |
| Slew Rate | 300V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 250 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 30 nA |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |