首页 / 振荡器 / LM113-200.0M
minImg
LM113-200.0M
Connor Winfield
型号:
LM113-200.0M
描述:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
库存 : 1466
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.077" (1.95mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 75mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series LM113
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Connor Winfield
Frequency 200 MHz