onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3629
$3.629
25
$0.33174
$8.2935
100
$0.223725
$22.3725
250
$0.185174
$46.2935
500
$0.169746
$84.873
1000
$0.1273
$127.3
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 32 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 90 nA |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | LM324 |