Texas Instruments
型号:
LM3402HVEVAL/NOPB
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL BOARD FOR LM3402HV
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 4V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Dimmable |
| Utilized IC / Part | LM3402 |
| Package | Box |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output / Channel | 500mA |
| Voltage - Input | 6V ~ 75V |
| Base Product Number | LM3402 |