onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.2774
$2.774
25
$0.25004
$6.251
100
$0.13642
$13.642
250
$0.131898
$32.9745
500
$0.118256
$59.128
1000
$0.090962
$90.962
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 100 mA |
| Tolerance | ±2% |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C Typical |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 1 mA |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LM431 |