Amphenol Times Microwave Systems
型号:
LMR-400-ULTRAFLEX
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE LMR-400 TPE FOOT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.952
$3.952
5
$3.5283
$17.6415
10
$3.3687
$33.687
25
$3.15742
$78.9355
50
$2.99877
$149.9385
100
$2.8576
$285.76
请发送询价,我们将立即回复。

| Cable Type | Coaxial |
| Dielectric Material | Foam Polyethylene (FPE) |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| VoP, Velocity of Propagation | 83 |
| Shield Coverage | - |
| Mfr | Amphenol Times Microwave Systems |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Spool Size | 500.0' (152.4m) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Usage | - |
| Dielectric Diameter | 0.285" (7.24mm) |
| Series | LMR® UltraFlex |
| Cable Group | - |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Conductor Strand | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Impedance | 50 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.405" (10.29mm) |
| Base Product Number | LMR-400 |