首页 / 射频放大器 / LNA-30-18002650-30-15P
minImg
LNA-30-18002650-30-15P
L3 Narda-MITEQ
型号:
LNA-30-18002650-30-15P
封装:
Module
描述:
IC RF AMP VSAT 18GHZ-26.5GHZ MOD
用户指南
Current - Supply 350mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series LNA
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 18GHz ~ 26.5GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 18GHz ~ 26.5GHz