首页 / LED 指示 - 分立 / LO P47F-V2BB-24-1-30-R18F-Z
minImg
LO P47F-V2BB-24-1-30-R18F-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LO P47F-V2BB-24-1-30-R18F-Z
封装:
SMD
描述:
LED ORANGE CLEAR SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 606nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Orange
Current - Test 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.10mm Dia
Millicandela Rating 1850mcd
Height (Max) 0.88mm
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Series PointLED®
Lens Style Round with Flat Top
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.25V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 610nm
Base Product Number LOP47F
Lens Size 2.11mm Dia