首页 / LED 指示 - 分立 / LO T676-Q2R2-34-0-20-R33-Z
minImg
LO T676-Q2R2-34-0-20-R33-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LO T676-Q2R2-34-0-20-R33-Z
描述:
LED ORANGE CLEAR 2PLCC SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 606nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Orange
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 135mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Obsolete
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 610nm
Base Product Number LO T676
Lens Size 2.40mm Dia