首页 / LED 指示 - 分立 / LO T67F-V2AB-34-1-20-R18-Z
minImg
LO T67F-V2AB-34-1-20-R18-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LO T67F-V2AB-34-1-20-R18-Z
描述:
LED ORANGE CLEAR 2PLCC SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 606nm
Configuration -
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Orange
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 1350mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Last Time Buy
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.15V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 610nm
Lens Size 2.40mm Dia