Signal Transformer
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.257
$15.257
10
$11.62325
$116.2325
25
$10.71486
$267.8715
50
$10.35177
$517.5885
100
$10.17013
$1017.013
250
$9.806888
$2451.722
500
$9.443684
$4721.842
1000
$9.08047
$9080.47
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 21.60mm |
| Size / Dimension | 47.50mm L x 39.60mm W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.438 lb (198.67 g) |
| Current - Output (Max) | Parallel 300mA, Series 150mA |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | LP |
| Type | Semi-Toroidal |
| Power - Max | 6VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 20V, Series 40V |