ams-OSRAM USA INC.
型号:
LP A675-N1P2-25-0-30-R33-Z
封装:
SMD
批次:
-
描述:
LED GREEN CLEAR SMD R/A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.551
$0.551
10
$0.3382
$3.382
100
$0.19418
$19.418
1000
$0.151981
$151.981
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 560nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Green |
| Current - Test | 30mA |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 4.00mm L x 3.60mm W |
| Millicandela Rating | 49.5mcd |
| Height (Max) | 4.20mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SMD |
| Series | SIDELED® |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 2-SMD, Boomerang |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 562nm |
| Base Product Number | LPA675 |
| Lens Size | 2.40mm Dia |