LP0BA1330A700
KYOCERA AVX
型号:
LP0BA1330A700
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
SIGNAL CONDITIONING 1330 MHZ SIZ
库存 : 231
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insertion Loss -
Size / Dimension 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.022" (0.56mm)
Product Status Not For New Designs
Series LP
Package / Case 19-ULGA
Bandwidth -
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 1.33GHz